This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

S Jakubem v přírodě-česká řeka- ZOO Plzeň HD

x

Rybí legendy Jakuba Vágnera-Keňa

Slavný český rybář a vzácní giganti světových moří a řek ve zbrusu nové sérii loveckých dobrodružství, která vznikla tentokrát v koprodukci ČT a Discovery
x

Rybí legendy Jakuba Vágnera-FRANCIE 1

Slavný český rybář a vzácní giganti světových moří a řek ve zbrusu nové sérii loveckých dobrodružství, která vznikla tentokrát v koprodukci ČT a Discovery
x

Nový Rybí svět Jakuba Vágnera-štika na rybičku HD

Jak štika přichází na svět ,kde se vzala,její lov a další zajímavosti o tom to dravci.

#rybareni #stika
x

Rybí svět Jakub Vágner-KAPR NOVÉ MLÝNY/odchov a lov kapra HD

Nový Rybí svět Jakuba Vágnera-kapr Nové Mlýny/odchov kapra..
Neuvěřitelný lov v těžkých podmínkách .
Vše o kaprech jejich zrození ,lov i rybí recepty .


#fishing #rybaření #kapr
x

České řeky - Vltava

Řeka Vltava
Music: SmartSound Professional Software
Kompletní DVD Hradů a Zámků České republiky si můžete zakoupit zde:

Videoprůvodce plzeňskou zoo - 1. díl - antilopy

Zoo Plzeň - antilopy - Buvolec běločelý, kudu velký, nilgau pestrý a další

Potoky, řeky a vodopády v Jizerských horách 2019 4K

Při svých procházkách jsem chtěl zachytit krásné šumění vody v peřejích potůčků a řek, na které jsem narazil při svých výpravách z Kořenova, pensionu Kaiser v červnu roku 2019.
Kvalita videa 4K, střih v programu Filmora 9, hudba - Red Echoes - The Last Parade (již součástí Filmory 9).

ZOO Plzeň ????⛅ 16.07.2019

Nový Rybí svět Jakuba Vágnera-PSTRUH POTOČNÍ a vysazení nových pstruhů HD

Rybí svět Jakuba Vágnera-PSTRUH POTOČNÍ.
Vše o pstruhách zajímavosti,zrození,výskyt,lov.

#rybareni #pstruh

■ ZOO Ostrava - Ta nejlepší, nejhezčí, pro děti ta pravá?? #vlogujeme ????????

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
☑ KDE VŠUDE JSME?

● FACEBOOK

● INSTAGRAM

● NAŠE WEBOVKY

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
☑ NAŠE TECHNIKA?

???? Sony Alpha ILCE-6300

???? Objektiv Sony SELP 16-50mm

???? Objektiv Sony SELP 18-105mm

???? ZHIYUN WEEBILL LAB - 3 OSÝ STABILIZÁTOR

???? Dron DJI Mavic Pro

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
☑ STŘIH

✂PowerDirector
✂Sony Vegas pro 14.0
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
☑ HUDBA VE VIDEU?

♬ INTRO
♬ SEBASTIAN - Až na to přijde

♬ VE VIDEU
♬ Dj Quads Official

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
☑ MŮŽETE NÁS PODPOŘIT?

Náš kanál můžete podpořit zasláním donate. Prostředky nám pomáhají k věším možnostem tvořit nová videa, objevovat nová místa, zlepšovat - posouvat dál náš YouTube kanál a za to vám moc děkujeme.

Podpořit nás můžete také sdílením našich videí svým přátelům na instagramu, facebooku a podobně. Stejně tak nám můžete udělat radost lajkem k videu. Pokud nemáte odběr na kanále, tak

???? Donate na paypal

???? Buď náš PATRON


PODPORUJÍ NÁS:

Mobilní režisér:

Sony center:


#zoo #tataaadelka #vylety
x

04 U zlaté štiky

Legenda Olomouckého kraje

Zoo Ostrava, Czech republic

Zoological Garden Ostrava, Czech republic - Zoologická zahrada Ostrava, Česká republika (Czechy) 2016
Ostrava Zoo is the second-largest zoo in the Czech Republic in terms of area.Indeed, it is possible to encounter nearly 4,000 animals in the grounds.We offer something for everyone - a place to relax, learn and have fun.Looking forward to your visit!
The city of Ostrava’s most popular recreational venue is its zoo, which was opened in 1951 and covers an area of 100 hectares. The zoo has almost 300 species of animals, and attracts both children and adults all year round. Visitors can see giraffes, zebras, elephants, hippopotamuses, chimpanzees, big cats, birds of prey, parrots, and many other interesting and beautiful animals. The site also includes a botanical garden with three walking routes for visitors. In the summer months, the zoo plays host to displays of falconry, while winter visitors can see the elephants being fed or, if conditions permit, enjoy cross-country skiing. Evening activities include guided tours and a range of accompanying events.

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava se nachází v ostravské Stromovce na území městského obvodu Slezská Ostrava. Je členem Unie českých a slovenských zoologických zahrad, členem Unie botanických zahrad České republiky, Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií a Světové asociace zoologických zahrad a akvárií. Svou rozlohou 100 hektarů je druhou největší zoologickou zahradou v Česku (po chomutovské)

Šumava červen 2016

Česká republika,Šumava,hory,rašeliniště,příroda,krajina

Řeka Svratka

Nechte se provést kamerou od pramene řeky Svratky až po soutok s Dyjí v Novomlýnské nádrži.

změny v přírodě 2012 /fenologie/.wmv

k jakým změnám došlo v průběhu první poloviny roku 2012
x

Reka Nil

Vtisi iz Egipta

České rybníky - Jihočeské rybníky

Jihočeské rybníky
Music: SmartSound Professional Software
Kompletní DVD Hradů a Zámků České republiky si můžete zakoupit zde:

Galerie 1 nabízí expozici čínských umělců

„Je to město, pro které bych mohl ronit slzy,“ prohlásil na adresu české metropole čínský umělec Feng Feng, který si kromě našeho hlavního města zamiloval i osobnost a tvorbu českého básníka a nositele Nobelovy ceny Jaroslava Seiferta. „Pocházím z Číny! Miluji Seiferta!“ popsal své city malíř, básník a spisovatel Feng Feng, který je také hlavní postavou právě probíhající výstavy v Galerii 1.

A byl to právě Fengův vřelý cit k Praze, který stál u myšlenky uspořádat výstavu v Galerii 1 ve Štěpánské ulici, která se jmenuje „Tvrdá jako voda“ a kterou je možné zhlédnout do 27. června.

Feng Feng – to jsou tři identity v jedné osobě: svoje pocity vyjadřuje malbou, poezií i expresivní literární tvorbou. Kromě něj výstava v Galerii 1 ve Štěpánské ulici představuje tvorbu malíře Bina Huy a sochaře Biaa Gua. Bin Hua se ve své tvorbě zaměřuje na historii čínského umění, Biao Gu tvoří z hlíny, kamene, bronzu a smíšených materiálů. Je označován za umělce překračujícího běžné hranice sochařské tvorby. I on ale vychází z čínských tradic.

Čínské umělce a hosty přivítal v Galerii 1 starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký. „Minulý rok jsem měl milou povinnost podepsat dohodu o spolupráci a přátelské výměně mezi Městskou částí Praha 1 a Lidovou vládou čínského distriktu Xihu města Hangzhou. Bylo to navíc v den výročí navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Československem. Bylo mi ctí podepsat uvedenou smlouvu a mám velkou radost z této výstavy, protože přesně naplňuje to, co jsme si s čínskými partnery slíbili,“ prohlásil mimo jiné Oldřich Lomecký.

Podporu kultury a kulturní rozmanitosti ze strany Prahy 1 ocenil i kulturní atašé čínské ambasády, který se zahájení výstavy spolu s řadou dalších členů čínské komunity v Praze zúčastnil.

Přijďte se tedy podívat do Galerie 1. Kromě uměleckého zážitku se třeba navíc dozvíte, že pro slona a lidský obličej existuje v čínštině jedno slovo – xiang. Stejné to je i v případě označení ryby a bohatství, které se shodně řeknou yu.

Další informace:

Shares

x

Check Also

x

Menu