This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more

Norwegia - Kraina Fiordów 1

x

Norwegia - dom w górach cz.1

Wypad do znajomych do Norwegii, góry, cisza, spokój, piękne widoki. Część pierwsza.
x

Niezwykly Swiat - Norwegia - HD - lektor PL - 62 min

Norwegia - film z podróży - lektor PL.
( 2) drugi odcinek filmu z cyklu - Kraje świata
x

TAK JEST w Norwegii: Nasz domek, fiordy i Preikestolen [ENGLISH SUBT]

Wydaliśmy książkę! Kup i wesprzyj nas :) ►
W najnowszym vlogu, postanowiliśmy skleić wszystkie ujęcia z naszego lipcowego wypadu do Norwegii na 5 dni. Przy okazji spełniliśmy jedno marzenie z naszej LISTY MARZEŃ a po drugie zakochaliśmy się w drewnianych domach hytta. A po trzecie - ten wschód słońcaKup naszą książkę i zmień swoje życie ►
Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ►
Zobacz naszego bloga ►
Nasz FACEBOOK ►
INSTAGRAM ►

Muzyka: ArtList. Zakładając konto z tego linka, wspierasz nasz kanał:
A z tego linka rezerwując nocleg, również wspierasz nasz kanał:
Airbnb zniżka:
Nie mamy Patronite
x

Norwegia Droga Atlantycka 2014

Skandynawia 2014 r. Jesteśmy na Facebooku Zapraszamy na nasze wycieczki do Skandynawii Nasze biuro znajduje się w Świnoujściu przy ul. ŻERROMSKIEGO 1 i Uzdrowiskowej 20 . Jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek do Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii. Organizujemy również wyjazdy do Parków Rozrywki takich jak Heide-Park, Hansa-Park, Legoland, Tropicana.
x

Norwegia - Kraina Fiordów 2

Trip to Briksdalsbreen glacier, visiting Glacier Museum, cruise on Aurlandsfjord, train Flam - Myrdal, tour of Bergen, Viking camp

Norwegia - Kraina Fiordów 1

Bus tour - Lillehammer, Trolls' Path, strawberry valley, Eagle Road, a cruise on Geirangerfjord, Jostedalsbreen National Park with the largest glacier in Europe.

Norwegia - Oslo

Zwiedzanie Oslo - opera, katedra, twierdza Akershus, ratusz, parlament, Galeria Narodowa, Teatr Narodowy, Muzeum Łodzi Wikingów, skansen, park Vigelanda, 2011

W drodze z Polski do Norwegii cz.1

W filmie pokazuję, jak można najszybciej i najkrócej pokonać trasę z Polski do Norwegii. Droga prowadzi ze Szczecina do Hirtshals, miasta położonego na północy Danii a następnie przeprawa promowa z Danii do Norwegii.

Niezwykly Swiat - Norwegia - Prom Fodnes - Mannheller

Przeprawa promowa przez Sognefjord (Fodnes - Mannheller). Sognefjorden. To drugi pod względem długości fiord na świecie, najdłuższy w Norwegii i Europie. Znajduje się w okręgu Sogn og Fjordane. Fiord zaczyna się około 72 km na północ od Bergen i ciągnie się 203 km w głąb lądu, aż do wsi Skjolden.

Stolica Norwegii Oslo wycieczka Norway Fiordy

Stolica Norwegii Oslo wycieczka Norway Fiordy Lillehammer, droga troli, dolina truskawkowa, droga orłów, wycieczka statkiem po fiordzie Geiranger, Park Narodowy Jostedalsbreen z największym lodowcem w Europie Zapraszamy na nasze wycieczki do Skandynawii Nasze biuro znajduje się w Świnoujściu przy ul. ŻERROMSKIEGO 1 i Uzdrowiskowej 20 . Jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek do Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii. Organizujemy również wyjazdy do Parków Rozrywki takich jak Heide-Park, Hansa-Park, Legoland, Tropicana. Rezerwujemy również bilety promowe Scandlines , Polferries
x

Skandynawia Norwegia Fiordy 2016

Skandynawia 2016 r. Norwegia Fiordy 2016 Droga Trolli
Drogi Śmierci Trollstigen

Wycieczki do Skandynawii Lato 2016
Bezpośredni organizator wycieczek do Skandynawii
Jesteśmy na Facebooku Zapraszamy na nasze wycieczki do Skandynawii Nasze biuro znajduje się w Świnoujściu przy ul. ŻERROMSKIEGO 1 i Uzdrowiskowej 20 . Jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek do Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii. Organizujemy również wyjazdy do Parków Rozrywki takich jak Heide-Park, Hansa-Park, Legoland, Tropicana. Norwegia Fjordy Fiordy

Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata jest firmą rodzinną , specjalizującą się w organizacji wycieczek do Skandynawii.
Siedziba Fregaty znajduje się w Świnoujściu przy ul. Żeromskiego 1 oraz przy ul. Uzdrowiskowej 20.
Nasze biuro jest przede wszystkim TOUROPERATOREM specjalizującym się w organizowaniu i sprzedaży wycieczek do Skandynawii i jest zaliczane do czołowych organizatorów wycieczek do Norwegii i pozostałych krajów skandynawskich.

Jesteśmy Oficjalnym Przedstawicielem na Polskę największego na Bałtyku Towarzystwa Promowego SCANDLINES oraz agentem bałtyckich linii promowych Polferries i DFDS.

Na terenie Świnoujścia biuro nasze posiada do wynajęcia ponad 40 luksusowych apartamentów, oraz wiele miejsc noclegowych na kwaterach prywatnych, pensjonatach i hotelach.Najbardziej popularne kierunki to: Fiordy, Oslo, Kopenhaga, Sztokholm, Helsinki, letnie wyprawy na lodowiec, zimowe wyjazdy do Laponii i na narty w Norwegii (Lillahammer, Geilo, Hemsedal). Oferujemy zarówno wycieczki objazdowe z bogatym programem zwiedzania, jak i te nastawione głównie na wypoczynek. Własne środki transportu (autobusy, minibusy, van’y) pozwalają nam na obsługę grup od 7 do nawet 300 osób. Oprócz wyjazdów katalogowych organizujemy również na życzenie wyjazdy grupowe i indywidualne.Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zaplanować i zorganizować każdy rodzaj wycieczki: wyjazdy motywacyjne, spotkania biznesowe, wyjazdy na targi i konferencje (również na promach), wyjazdy specjalistyczne: dla prawie wszystkich grup zawodowych, wyjazdy dla wędkarzy, narciarzy, rowerzystów, motocyklistów, płetwonurków, amatorów golfa, kajakarzy. Z naszych usług korzystało i korzysta wiele znanych i czołowych firm Polski.

Wszystkie nasze wycieczki prowadzone są przez dobrze przygotowanych pilotów i przewodników.
Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę organizowanych przez nas imprez.

Jak wygląda HYTTA? - #Norwegia odc. 10

Popularna miejscówka w Norwegii do spędzenia nocy.

NORWEGIA od początku: Wszystkie filmy z Norwegii od początku:
MUZYKA:
Acoustic Guitar 1 by Audionautix Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 Music provided by FreeMusic109

Music by BENSOUND Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 Music promoted by Audio Library

Fiordy Norwegii, widoki, trochę Oslo

Muzyka: Ded Sec Play n Go
NieR Automata OST - City Ruins (Rays of Light)
Composer(s): Keiichi Okabe, Keigo Hoashi
Miejsca: Oslo, park Viegelanda
Lillehammer
Laerdal
rejs z Gudvangen do Flåm
Borgund: kościół Stavkirke
jezioro pod lodowcem Briksdal
Geirangerfjord
Dolina Trolli

Norwegia z północy na południe Norway 2016

Miesięczna podróż samochodem od przylądku Nordkapp na samej północy na południe Norwegii

NORWEGIA - SZOK!!! tak TAM JEST naprawdę #Norwegia 9

Przed Wami realia Norwegii, które dla tamtejszych mieszkańców są chlebem powszednim...W okolicy znajduje się: Geiranger, Lilehammer, Gjovik, Oslo, Bergen, Nordkapp, niedaleko Islandia, Szwecja, Finlandia, Dania, Niemcy.#poznajkrajtv #norwegia #norway
MUZYKA
Serge Narcissoff - Midnight is under a Creative Commons license (CC BY-SA 3.0) Muzyka promowana przez BreakingCopyright:
Tytuł: Midnight Artysta: Serge Narcissoff Gatunek: Classical

Song: Evan King - End This Music provided by BreakingCopyright:
Name: End This Artists: Evan King
x

Norwegia opróżnia nasz portfel - #NORWEGIA 1

Pierwsze zderzenie z Norwegią.Tam znajdziesz miejsca: Geiranger, Nordkapp, Oslo, Trolltungen, Lofoty, Bergen, lodowce w Norwegii, fiordy, Rondane Park, hytty, Preikestolen, Dalsnibba, Bryggen, Tyskebryggen, Droga Trolli, Åndalsnes, Katedra Nidaros, Droga Atlantycka.

Nocleg na Preikestolen

Zapraszam na bloga, gdzie znajdziecie całkiem ciekawy wpis o miejscach wartych zobaczenia w Norwegii ;)

Norway, Spitsbergen, Iceland, Greenland & Antarctica

Since 1893 Hurtigruten has explored the Norwegian coast and the polar waters of remote shores. We are still exploring and introducing new fjords and excursions along the long and rugged Norwegians coast, where 22 of the 34 ports that we call at on a daily basis are north of the Arctic Circle!
Our Explorer ship MS Fram continues the Norwegian tradition of exploring the white areas of our planet, sailing
the waters of Antarctica, Greenland, Iceland, Spitsbergen and Norway. MS Fram is small enough to reach the
interesting sites, yet big enough for comfort even in rough weather. Being on an Explorer voyage means travelling in remote regions where weather and ice guides the route. Voyages run to flexible schedules and we make the best of our conditions at hand – and of course, safety always comes first.

Inspiring Norway 4K FULL FILM

Viking,

Lodowiec Norwegia Fiordy

Zapraszamy na nasze wycieczki do Skandynawii Nasze biuro znajduje się w Świnoujściu przy ul. ŻERROMSKIEGO 1 i Uzdrowiskowej 20 . Jesteśmy bezpośrednim organizatorem wycieczek do Norwegii, Danii, Szwecji, Finlandii. Organizujemy również wyjazdy do Parków Rozrywki takich jak Heide-Park, Hansa-Park, Legoland, Tropicana. Rezerwujemy również bilety promowe Scandlines , Polferries Norwegia - Kraina Fiordów Norwegen - Trollstiegen, Geirangerfjord

Shares

x

Check Also

x

Menu